אודות

מרכז שירות קלעי נוסד בשנת 1943 כמוסך לפחחות, והיה בין המוסכים הראשונים בת"א. המייסד שלמה קלעי ז"ל (רוגטקה) היה פחח אומן, שגידל על ברכיו דורות של פחחים. כיום מנהל בנו עמירם קלעי את מרכז השירות.

משנת 1998, מרכז שירות קלעי הינו מוסך מורשה לטיפול ברכבי מאזדה ופורד מטעם היבואן "דלק מוטורס".

מרכז שירות קלעי מבצע את מכלול הטיפולים לרכבי מאזדה ופורד, לרבות טיפולי מכונאות, חשמל ומיזוג אוויר, אבחון ודיאגנוסטיקה, פחחות וצבע וכן עבודות זגגות וריפוד.

מחלקת הפחחות במרכז שירות קלעי היא מהמוערכות ביותר בענף הרכב בארץ. מרכז שירות קלעי נמצא ב"הסדר מוסכים" עם מרבית חברות הביטוח, וגם מפעיל מחלקה לטיפול בתביעות צד ג'.

במרכז שירות קלעי נמצא צוות של מומחים ואנשי מקצוע מיומנים, המכירים את רכבי מאזדה ופורד על בוריים, ועוברים הכשרות והשתלמויות תקופתיות אצל היבואן. מלבד הידע והניסיון, לרשות העובדים עומד גם הציוד החדיש והמתקדם ביותר.

מרכז שירות קלעי מעמיד לשירות הלקוח יועץ שירות המלווה אותו מרגע יצירת הקשר עם מרכז השירות ועד לסיום הטיפול. היועץ נמצא בקשר עם הלקוח לאורך כל שלבי הטיפול ומעדכן אותו מהי הבעיה ואיזה טיפול יש לבצע.

סל השירותים שלהם זוכים לקוחות מרכז שירות קלעי, כולל בין היתר:

מרכז שירות קלעי רואה לנגד עיניו את שביעות רצונו של הלקוח, ולפיכך שם דגש על טיפול מקצועי, מיומן ואיכותי ברכב ועל מתן שירות אמין ואדיב.

מרכז שירות קלעי מציע את שרותיו הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים וציי רכב.

השאר פרטים ואנו נחזור אליך